מרפאות
פרימיום

ד״ר לוינגר מדיקל

השתלת עדשות מתקדמות
בניתוחי קטרקט

עדשות תוך-עיניות הן תוצר איכותי של הטכנולוגיה המתקדמת ביותר והיא מהווה את הפתרון הטוב ביותר למבקשים לעבור ניתוח קטרקט ורוצים לשפר את איכות הראייה ואת איכות חייהם.
על מנת להפיק את המרב ולהגיע לתוצאה המיטבית בהשתלות עדשות פרימיום בניתוחי קטרקט ו/או קטרקט בלייזר, מומלץ מאד לבצע מספר בדיקות מעבר לנדרש בניתוח להשתלת עדשה רגילה המשפרות משמעותית את תוצאות הניתוח ומותאמות בצורה אישית לכל מטופל.
לאחר ביצוע הבדיקה ובהתאם לנתונים, יקבל המטופל את ההמלצה לסוג העדשה המתאימה במיוחד עבורו, כך תושתל במהלך הניתוח ותשפר בצורה מקסימלית את איכות חייו.

למידע נוסף
השאירו פרטים
או צרו קשר:

התאמת עדשות

התאמת עדשות הפרימיום כוללת מספר בדיקות:

מטרת הבדיקה לשלול מצב בו יש כמות קטנה מידי או גדולה מידי של תאים, או תאים גדולים מידי או תאים בצורה לא תקינה, המהווים גורם סיכון להתפתחות בצקת בקרנית.
לספירת תאי האנדותל יש חשיבות באבחנה של מחלות עיניים מסויימות ומשמשת בין השאר למטרת הערכה.

בדיקת רפרקציה קובעת את המספר המדוייק ואת מספר ה׳צילינדר׳ (אסטיגמציה) של המטופל. נתונים מדוייקים אלו יביאו את המטופל לחדות ראייה מיטבית.

מדידה של השטח הטופוגרפי של הקרנית.

סריקת הרשתית ע”י מכשיר ה- OCT של חברת Heidelberg

מדידת אורך גלגל העין לצורך חישובים של העדשה המושתלת.

סוגי עדשות

עדשות חד מוקדיות

עדשה מלאכותית בעלת מוקד אחד אשר מתקנת את הראייה למרחק או לקרוב. כאשר מכוונים את העדשה המושתלת לראייה ברורה למרחק, לאחר הניתוח נזדקק למשקפי קריאה (לא נוכל להשתמש למשל בטלפון הסלולרי ללא משקפיים).
כאשר מכוונים את העדשה המושתלת לקרוב, לאחר הניתוח נזדקק למשקפיים למרחק (נהיגה טלוויזיה וכו’).

עדשות פרימיום

הבשורה המהפכנית בניתוחי קטרקט וקטרקט בלייזרבשנים האחרונות, היא השתלת עדשות מולטיפוקאליות, אשר מספקות יכולת ראייה ברורה הן לרחוק והן לקרוב, בכל עין, ומפחיתות את התלות במשקפיים לאחר הניתוח.
העדשות המולטי-פוקאליות מתוכננות לאפשר ראייה ברורה למרחק ולקרוב בכל עין ולבטל את הצורך במשקפי קריאה לאחר הניתוח. כיום, ניתוחי קטרקט וקטרקט בלייזר מבוצעים דרך חתך זעיר וללא תפרים ויצירת העדשה נעשית על סמך חישוב מדויק באמצעות מכשור מתקדם. עדשה תוך עינית המושתלת בניתוח היא תוצר איכותי של הטכנולוגיה המתקדמת ביותר והיא מהווה את הפתרון הטוב ביותר למבקשים לעבור ניתוח קטרקט או קטרקט בלייזר ורוצים לשפר את איכות הראייה ואת איכות חייהם.

למרות שקטרקט, קוצר ראייה או רוחק ראייה עשויים לבוא על פתרונם ע”י השתלת עדשה תוך-עינית רגילה מטופלים הסובלים במקביל גם מבעיה של אסטיגמציה (צילינדר), יזדקקו למשקפיים. הטכנולוגיה הטובה והמומלצת ביותר כיום לחולי קטרקט הסובלים גם מאסטיגמציה,היא השתלת עדשה TORIC IOL המאפשרת תיקון אסטיגמציה בצורה נוחה יותר למטופל, עם שעורי הצלחה גבוהים יותר. העדשה מפחיתה או מבטלת לחלוטין את האסטיגמציה הקרניתית ובמקביל מפצה על העדשה הטבעית. עדשה זו מקנה לחולהשיפור של איכות הראייה ומפחיתה את התלות במשקפיים.
יש לציין שבמקרים מסוימים (תלוי ברמת הצילינדר שנמדדה) חברות הביטוח מכסות גם עדשה טורית.

למידע נוסף
השאירו פרטים
או צרו קשר:

הסדרים

השירות ניתן בעלות פרטית או על ידי התחייבות מקופת החולים

מרפאות

תל אביב

מגדלי עזריאלי, מגדל המשולש
קומה 30
טל. 03-6911966 | פקס. 03-6913002

ירושלים

בניין שערי העיר, רח’ יפו 216 ,
קומות 5, 10
טל. 3122 * | פקס. 02-5003333

באר שבע

מגדל הרכבת יצחק בן צבי 10
קומה 14
טל. 08-6267777 | פקס. 08-62677

חיפה

רחוב מרקוני 10 בניין הצ’ק סנטר
צ’ק פוסט קומה 3
טל. 04-6875000 | פקס. 04-6024901

דילוג לתוכן