מרפאות
פרימיום

ד״ר לוינגר

ד”ר לוינגר היא הקבוצה המובילה בישראל של מרכזים רפואיים בתחום רפואת העיניים, ומאפשרת מגוון רחב של ניתוחים ובדיקות עיניים מורכבות. בדיקות אלו נועדו לבצע סקירה עמוקה ורחבה ביותר של העין במטרה להציג אבחון מדויק ומקצועי של אופי הטיפול הנדרש.

מידע למטופל

כיום, ניתוחי קטרקט וקטרקט בלייזר מבוצעים דרך חתך זעיר וללא תפרים ויצירת העדשה נעשית על סמך חישוב מדויק באמצעות מכשור מתקדם. עדשה מורכבת (טורית או מולטי-פוקלית) המושתלת בניתוח היא תוצר איכותי של הטכנולוגיה המתקדמת ביותר והיא מהווה את הפתרון האולטימטיבי לנדרשים לעבור ניתוח קטרקט או קטרקט בלייזר ובאותה הזדמנות, רוצים לשפר את איכות הראייה ולצמצם משמעותית את הצורך במשקפיים.

מרפאות הפרימיום של קבוצת ד"ר לוינגר, הפרוסות בערים ירושלים, תל אביב, באר שבע וחיפה, הוקמו במטרה לספק סט רחב של שירותים ובדיקות מקדימות לניתוחי קטרקט, לצורך ביצוע התאמה מיטבית של עדשת הפרמיום בצורה אישית לכל מטופל.

  1. צילום לסריקת הרשתית על ידי מכשיר ה OCT של חברת Heidelberg
  2. בדיקת ביומטריה להתאמת עדשה באמצעות I.O.L MASTER
  3. בדיקת רפרקציה, ניתוח נתונים וקבלת המלצה על ידי אופטומטריסט לטובת תוצאה מיטבית
  4. מיפוי קרנית במטרה למדוד את השטח הטופוגרפי של הקרנית
  5. ספירת תאי אנדותל בקרנית לשלילת בעיות או מחלות (החומר המרכיב את השכבה הפנימית בקרנית)

עדשה מלאכותית בעלת מוקד אחד אשר מתקנת את הראייה למרחק או לקרוב. כאשר מכוונים את העדשה המושתלת לראייה ברורה למרחק, לאחר הניתוח נזדקק למשקפי קריאה (לא נוכל להשתמש למשל בטלפון הסלולרי ללא משקפיים).
כאשר מכוונים את העדשה המושתלת לקרוב, לאחר הניתוח נזדקק למשקפיים למרחק (נהיגה טלוויזיה וכו’).

הטכנולוגיה הטובה והמומלצת ביותר כיום לחולי קטרקט הסובלים גם אסטיגמציה, היא השתלת עדשה טורית (TORIC IOL), המאפשרת תיקון אסטיגמציה בצורה נוחה יותר, עם שעורי הצלחה גבוהים יותר. העדשה מפחיתה או מבטלת לחלוטין את אסטיגמציה הקרינתית ובמקביל מפצה על העדשה הטבעית. עדשה זו מקנה לחולה שיפור של איכות הראייה ומפחיתה את התלות במשקפיים.

הבשורה המהפכנית בניתוחי קטרקט וקטרקט בלייזר בשנים האחרונות, היא השתלת עדשות מולטי-פוקליות, אשר מספקות יכולת ראייה ברורה הן לרחוק והן לקרוב, בכל עין, ומפחיתות את התלות במשקפיים לאחר הניתוח.

מרפאות הפרמיום שלנו מציעות את הטכנולוגיות המתקדמות ביותר לאבחון ומדידה של עדשות מורכבות – טורית, מולטי-פוקליות ומשולבות. המרפאות קיימות פריסה ארצית, זמינות גבוהה לתיאום התורים, מחירים נוחים, ומקיימים הסדרים עם מרבית חברות הביטוח.

למידע נוסף
השאירו פרטים
או צרו קשר:

מרפאות

תל אביב

מגדלי עזריאלי, מגדל המשולש
קומה 30
טל. 03-6911966 | פקס. 03-6913002

ירושלים

בניין שערי העיר, רח’ יפו 216 ,
קומות 5, 10
טל. 3122 * | פקס. 02-5003333

באר שבע

מגדל הרכבת יצחק בן צבי 10
קומה 14
טל. 08-6267777 | פקס. 08-62677

חיפה

רחוב מרקוני 10 בניין הצ’ק סנטר
צ’ק פוסט קומה 3
טל. 04-6875000 | פקס. 04-6024901

דילוג לתוכן