רפואה פרטית בהתאמה אישית

ד"ר

שמואל

רוזנבאום

מנתח עיניים בכיר, מתמחה בניתוחי קטרקט וקטרקט בלייזר

ד"ר שמואל רוזנבאום הוא מנתח בתחומי הסרת משקפיים בלייזר וניתוחי קטרקט. בוגר לימודי רפואה בצרפת בפריז. אחרי התמחותו הוא שימש כמנתח בכיר ,מדריך מתמחים בחדר ניתוח ומרצה בבית החולים האוניברסיטאי Pitie Salpetriere בפריז. לפני עלייתו לארץ , במשך שנים ,הוא היה מנתח בצרפת בבתי חולים ובמגזר הפרטי. דר' רוזנבאום ניהל את מחלקת העיניים בביה"ח Beaumont sur Oise. כיום מנתח בכיר במרכז הרפואי ‘עיניים' בירושלים ורופא הסדר בקופות החולים של מאוחדת ולאומית בירושלים.

וולפסון

ד״ר  שמואל רוזנבאום, מומחה ברפואת עיניים בתחומי הסרת משקפיים בלייזר וניתוחי קטרקט. בוגר לימודי רפואה בצרפת בפקולטה לרפואה באוניברסיטת PARIS VI. אחרי התמחותו הוא שימש כמנתח בכיר , מדריך מתמחים בחדר ניתוח ומרצה בבית החולים האוניברסיטאי  Salpêtriere Pitié בפריז.

לפני עלייתו לארץ , במשך שנים רבות, הוא ביצע אלפי ניתוחים בצרפת בבתי חולים ובמגזר הפרטי. הוא עבד בביה"ח בCoulommiers וניהל  את מחלקת העיניים בביה"ח ב- Beaumont sur Oise. במגזר הפרטי הוא עבד בפריז  במרכז הרפואי לניתוחי קטרקט  Clinique Sainte Genevieve ובמרכז הרפואי להסרת משקפיים Clinique de la vision.

השארת פרטים לקביעת תור:

טיפולים עיקריים

ניתוחי קטרקט

ניתוחי קטרקט בלייזר

ניתוחי רפרקציה

הסדרים

לאומית

השארת פרטים לקביעת תור:

דילוג לתוכן