רפואה פרטית בהתאמה אישית

ד"ר

ניר

זיידר

רופא עיניים בכיר מנתח אוקולופלסטיקה

ד"ר זיידר הוא רופא עיניים בכיר במחלקת העיניים של המרכז הרפואי רמב"ם, בו משמש כאחראי תחום האוקולופלסטיקה במחלקה. תחום זה עוסק בפלסטיקה של העין: מחלות וניתוחי עפעפיים, דרכי דמעות וארובת העין. ד"ר זיידר הוא  מן המנוסים והטובים שבמנתחי העפעפיים בארץ, שביצע עד כה אלפים רבים של ניתוחי עפעפיים מכל הסוגים (תיפקודיים ואסתטיים).

ד"ר זיידר הינו בוגר בהצטיינות של הפקולטה לרפואה של הטכניון בחיפה (1984-1991), במסגרת העתודה האקדמית של צה"ל. עם סיום הפרק הצבאי ביצע התמחות במחלקת העיניים של רמב"ם (1996-2003).

בתום ההתמחות, התקבל ד"ר זיידר לשנת התמחות-על (2003-2004) באחת מתוכניות ההשתלמות הבודדות והיוקרתיות הקיימות בארה"ב לרופאי עיניים זרים, והמאושרת על ידי האירגון האמריקני לאוקולופלסטיקה (ASOPRS), במרכז הרפואי של אוניברסיטת ווירג'יניה (UVA Medical Center), בצ'רלוסוויל, ווירג'יניה.

ד"ר זיידר נטל חלק, במהלך השנים, בשתי משלחות התנדבותיות של רופאי עיניים, שיצאו מטעם משרד החוץ הישראלי, על מנת לתת סיוע וטיפול לפליטים ותושבים במדינות באפריקה.

ד"ר זיידר הוא בעל מינוי אקדמי של מרצה קליני בטכניון, פירסם שורה של מאמרים רפואיים בעיתונים המובילים בעולם, ומשמש סוקר מומחה בעיתונים מובילים בעולם, ביניהם הירחון של האיגוד האמריקני לאוקולופלסטיקה.

 

השארת פרטים לקביעת תור:

טיפולים עיקריים

1. בעיות תפקודיות וקוסמטיות של העפעפיים: בלפארופלסטי עליונה ותחתונה, תיקון פטוזיס, אקטרופיון, אנטרופיון, טריכיאזיס (ריסים שצומחים לכיוון הלא נכון).

2. הפרעות חסימתיות של דרכי הדמעות: ניתוחים לפתיחת דרכי דמעות - פונקטופלסטי, דקריוציסטורינוסטומייה, השתחת צינוריות סיליקון.

3. מחלות של ארובת העין: בעיות חבלתיות (לאחר שברים בארובה), מחלת גרייבס (אורביטופתייה של בלוטת התריס).

מומחיות טיפולים

צניחת עפעפיים
אקטרופיון
אנטרופיון
טריכיאזיס
פתיחת דרכי דמעות
ניתוחי עפעפיים

הסדרים

לאומית
איילון ביטוח
ביטוח ישיר
הכשרה
הפניקס
מנורה
כלל ביטוח

הכירו אותי

ימי קבלת תורים

השארת פרטים לקביעת תור:

דילוג לתוכן