רפואה פרטית בהתאמה אישית

ד"ר

שולה

שורץ

מומחית בניתוחי רשתית מורכבים, ניתוחי קטרקט וקטרקט בלייזר

ד"ר שורץ מנהלת היחידה לטכנולוגיות מתקדמות בניתוחי רשתית ואת תחום הטראומה של העין במרכז הרפואי ת"א (איכילוב), שמשה ארבע שנים כיו"ר חוג רשתית באיגוד רופאי העיניים הישראלי. בנוסף, היא מנהלת את תחום השתלמויות העל ברשתית במרכז הרפואי תל אביב ומנהלת את תחום השתלמויות ברשתית לרופאים מחו"ל.

 

איכילוב

ד"ר שורץ מומחית ומנתחת רשתית וקטרקט בכירה, בעלת ניסיון רב אשר מבצעת ניתוחי רשתית בטכניקות מתקדמות, הזרקות תוך עיניות, טיפולי לייזר ברשתית וכן ניתוחים נוספים. היא בקיאה בכל ניתוחי הרשתית כולל היפרדויות רשתית, דימום בזגוגית, קילוף ממברנות / קרומים אפירטינליים, תיקון חורים מקולריים ועוד. היא עוסקת בין השאר בגילוי וטיפול בקרעים והיפרדויות של הזגוגית/רשתית, מחלות ניווניות של מרכז הראיה הקשורות בגיל ובמחלות של הרשתית על רקע סכרת וחסימות כלי דם. בנוסף היא עוסקת גם בניתוחי קטרקט, בין השאר משולבים בניתוחי רשתית.

ד"ר שורץ בוגרת בית הספר לרפואה הדסה באוניברסיטה העברית בירושלים. סיימה שרות צבאי מאתגר כרופאה מצטיינת של חיל הרפואה. התמחתה ברפואת עיניים במרכז הרפואי אסף הרופא. לאחר סיום ההתמחות עברה השתלמויות על (Post-Doctoral Fellowship) בתחום הרשתית וניתוחי רשתית- זגוגית במרכז הרפואי ת"א ובמשך שנתיים באוניברסיטת קולורדו, ארה"ב. במסגרות אלו רכשה ניסיון רב בתחום הרשתית וניתוחי רשתית- זגוגית.

ד"ר שורץ הינה מרצה בכירה בבית ספר לרפואה של אוניברסיטת תל אביב ועוסקת בהוראת סטודנטים ומתמחים, במחקר בסיסי וקליני ברפואת עיניים ובפרסום מאמרים מדעיים. כמו כן היא מרצה בכנסים מדעיים בארץ ובחו"ל בתחום הרשתית.

השארת פרטים לקביעת תור:

טיפולים עיקריים

ניתוחי רשתית (חור מקולרי)

טיפול לייזר לקרע ברשתית

טיפול לייזר ברשתית בסוכרת

הזרקות תוך עיניות

הפרדות זגוגית

הסדרים

איילון ביטוח
ביטוח ישיר
הפניקס
מנורה
כלל ביטוח

הכירו אותי

ימי קבלת תורים

השארת פרטים לקביעת תור:

דילוג לתוכן