רפואה פרטית בהתאמה אישית

ד"ר

יעקב

גולדיץ'

רופא עיניים בכיר, מומחה לניתוחי קטרקט בלייזר וקרנית

ד"ר גולדיץ' בוגר בית ספר לרפואה "הדסה" באוניברסיטה העברית בירושלים. מנתח בכיר במחלקת עיניים של בית החולים "אסף הרופא" בו ביצע את ההתמחות, וזכה לתואר מתמחה מצטיין של האיגוד הישראלי לרפואת העיניים. ד"ר גולדיץ' נבחר לעבור השתלמות-על בת שנתיים בבית חולים אוניברסיטאי בטורונרו בקנדה (Toronto Western Hospital) שם רכש את הניסיון העשיר בניתוחי עיניים, השתלות קרנית, טיפולים מתקדמים למחלת הקרטוקונוס וניתוחי לייזר.

 

ד"ר גולדיץ' עוסק במחלות המקטע הקדמי של העין, אבחון וטיפול של מחלת הקרטוקונוס, אבחון וטיפול של קטרקט, אבחון וטיפול במחלות ניווניות של קרנית, צלקות בקרנית, בצקות קרנית ובעיות עין יבשה.

ד"ר גולדיץ' מבצע השתלות קרנית בשיטת עובי מלא ובשיטת עובי חלקי, כולל את השיטה החדישה של השתלת ממברנה אחורית (Descemet Membrane Endothelial Keratoplasty). הוא מבצע ניתוחי קטרקט, ניתוחי פטריגיום, ניתוחי השתלת טבעות בקרנית וניתוחי לייזר להסרת משקפיים בשיטות המתקדמות בעולם.

ד"ר גולדיץ' עוסק רבות במחקר רפואי ופרסם עשרות עבודות מדעיות בספרות המקצועית המובילה בארץ ובעולם, הוא מנחה סטודנטים לרפואה ומתמחים ומרצה בכנסים מדעיים בינלאומיים. בנוסף, ד"ר גולדיץ' חבר באיגוד הישראלי לרפואת העיניים, באיגוד הבינלאומי לעדשות מגע, באיגוד האמריקאי למחלות קרנית ובארגון האמריקאי לניתוחי קטרקט ותשבורת.

השארת פרטים לקביעת תור:

טיפולים עיקריים

קטרקט

קטרקט בלייזר

קטרקט בלייזר עם השתלת עדשות

קרטוקונוס

קרנית

פטרגיום

עין יבשה

הסדרים

לאומית
הפניקס
כלל ביטוח

ימי קבלת תורים

השארת פרטים לקביעת תור:

דילוג לתוכן