רפואה פרטית בהתאמה אישית

ד"ר

ינון

שפירא

מומחה בניתוחי עפעפיים, ארובה, ודרכי דמעות

ד"ר  שפירא הינו מנתח עיניים מומחה עם תת התמחות בניתוחי אוקולופלסטיקה (פלסטיקה של העפעפיים ואיזור העיניים בפנים), דרכי דמעות וארובת העין. ד"ר שפירא משלב שנים של הכשרה קפדנית במרכזים מובילים באנגליה ובאוסטרליה וניסיון רב כדי לתת מענה למגוון של חששות רפואיים וכן אסטתיים.

 

ד"ר שפירא הוא רופא בכיר ומומחה בתחום האוקולופלסטיקה, דרכי דמעות, וארובת העין במרכז הרפואי כרמל שבחיפה. ד"ר ינון שפירא סיים ב-2014 לימודי רפואה בפקולטה על שם סאקלר באוניברסיטת תל אביב. את ההתמחות ברפואת עיניים  השלים במחלקת עיניים של המרכז הרפואי רמב"ם שבחיפה ב-2019. לאחר ההתמחות ד"ר שפירא המשיך לשלש תת-התמחויות בתחום הפלסטיקה של איזור העיניים (אוקולופלסטיקה), ומתוכן שנתיים במרכזים מובילים באנגליה ובאוסטרליה. תת-התמחות באוקולופלסטיקה כוללת הבנה מעמיקה של בעיות ומחלות של העפעפיים, דרכי הדמעות, וארובת העין, והטיפול הניתוחי בהן, וכן כוללת את המימד האסתטי של שיפור והצערת מראה העיניים והפנים.

השארת פרטים לקביעת תור:

טיפולים עיקריים

ניתוחי עפעפיים: פטוזיס (הרמת עפעפיים) בילדים ומבוגרים, בלפרופלסטיה עליונה ותחתונה, הרמת גבות, תיקון מנחי עפעף אקטרופיון, אנטרופיון, רטרקציה, שתלים, השתלת משקולות, הסרת גידולים ושחזורים מורכבים.

ניתוחי דרכי דמעות: פרובינג בילדים ומבוגרים, אינטובציה, הרחבה עם בלון, טרפינציה, פונקטופלסטיה, DCR חיצוני וכן אנדונזאלי, דקריוציסטקטומיה.

ניתוחי ארובה: ביופסיה ארובתית או של בלוטת הדמע, הסרת גידולים, אנוקלאציה, אקזנטרציה, דקומפרסיה, תיקון שברים.

הסדרים

איילון ביטוח

ימי קבלת תורים

השארת פרטים לקביעת תור:

דילוג לתוכן